Oferta


Serwis sprzętu komputerowegoFirma NANOSERWIS to nie tylko sklep komputerowy, ale również serwis. Posiadamy specjalnie pomieszczenie z dwuosobowym stanowiskiem montażowo – serwisowym. Rozwiążemy każdy problem związany z jednostkami stacjonarnymi.Wykonamy modernizacji sprzętu komputerowego, diagnozy podzespołów bazowych, jak i okresowej konserwacji sprzętu komputerowego wraz z zainstalowanym oprogramowaniem.

W przypadku zdiagnozowania usterki i konieczności zakupu nowego podzespołu bazowego, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, zarówno nowe, jak i używane produkty, z okresową gwarancją rozruchową.

NANOSERWIS to nie tylko sklep komputerowy, ale również serwis. Jako nieliczny w Tarnowskich Górach i w Lublińcu oraz w okolicy zajmujemy się budową układów chłodzenia cieczą i podkręcaniem sprzętu.

Posiadając bogate zaplecze sprzętowe i dostęp do sprzętu komputerowego, jak i wyszkoloną kadrę, firma NANOSERWIS oferuje swoim klientom usługi komputerowe w zakresie niezależnego doradztwa komputerowego, serwisu, konfiguracji sprzętu klienta, jak i powierzenie nam opieki nad pracowniami komputerowymi w firmach, szkołach i instytucjach pożytku publicznego.


Serwis mobilny (możliwość rozwiązania problemów z uszkodzonym sprzętem bezpośrednio u klienta. Dojazd do klienta w tym samym dniu co zgłoszenie. W razie pytań i niejasności prosimy o kontakt telefoniczny tel. 501166775 lub email acces.net@o2.pll


Oddając sprzęt zakupiony w naszej firmie do naprawy należy spełnić następujące warunki:

• Sprzęt powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport do serwisu.
• Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (łącznie z akcesoriami mającymi wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogącymi być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu).
• Klient zobowiązany jest do dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (gwarancja producenta) lub karty gwarancyjne. Osobno dodać kartkę z opisem usterki usterki.


Sprzedaż komputerów stacjonarnych


Przy konfigurowaniu jednostek stacjonarnych i doborze odpowiednich podzespołów zawsze staramy kierować się małą awaryjnością sprzętu, jak i ceną. Z racji na dostęp naszej firmy do oferty większych dystrubotów sprzętu komputerowego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogaty wachlarz asortymentu w rewelacyjnych cenach. Staramy się korzystać z sprawdzonych rozwiązań takich marek jak: Asus, Gigabyte, MSI, ASRock, Samsung, Seagate, Kingston, Corsair, LG, Take Me, Tracer.

Każdą konfigurację konsultujemy z klientem końcowym. Każda jednostka złożona w naszej firmie poddana jest testowi, których celem jest wykrycie ewentualnych usterek. Przy odbiorze sprzętu prezentujemy jego działanie.

Instalację systemu od klienta robimy już w rewelacyjnej cenie od 30 zł

Dodatkowo, w zależności od upodobań klientów możemy dowolnie skonfigurować sprzęt, poprzez utworzenie partycji, w tym ustawienie macierzy dyskowej oraz podkręcenie podzespołów, jednoczenie zachowując pełną stabilność konfiguracji. Kupując sprzęt z zainstalowanym systemem operacyjnym od razu, nieodpłatnie, aktualizujemy system, instalujemy podstawowe, darmowe programy (m.in. WinRAR, Adobe Reader, Adobe Flash Player) oraz kodeki niezbędne do podstawowego funkcjonowania komputera. Możemy również, na życzenie klienta, dowieść i zainstalować sprzęt w wskazanym miejscu.

Jeżeli masz wycenę z innego sklepu na komputer stacjonarny, podejdź z nią do nas lub podeślij ją nam pocztą elektroniczną – postaramy się coś lepszegp zaoferować.

Aby uzyskać pomoc w wyborze podzespołów lub sprawdzić cenę wybranej konfiguracji wystarczy się z nami skontaktować.


LAPTOPYTu podaj tekst alternatywny


Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Firma NANOSERWIS posiada bogatą ofertę komputerów przenośnych.
Zaczynając od 10" netbooków, a kończąc na 17,3" notebookach. Nasi pracownicy pomogą wybrać sprzęt dopasowany idealnie do Twoich potrzeb. Praktyczną wiedzę opartą na doświadczeniu związanym z sprzedażą tego typu asortymentu wspomoże twoją decyzję. Jednak wiedza i znajomość branży to nic bez konkurencyjnych cen i bogatej oferty. Dlatego też ofertujemy naszym klientom bogatą ofertę notebooków i Incom S.A oraz Action S.A.
Sprawdź sam :


Wybór odpowiedniego notebooka, dopasowanego do potrzeb klienta nie jest w cale takim prostym zadaniem. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych informacji. Przeważnie szukając wymarzonego notebooka nie zwracamy uwagi na jakość wykonania samego urządzenia. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że żaden producent laptopa w specyfikacji swojego produkty nie podaje konkretnych informacji na temat samego wykonania urządzania! Osoba zainteresowana zakupem laptopa przeważnie skupia się na parametrach, oceniając wydajność samej konfiguracji, a nie na wykonanie samej obudowy czy jakości baterii, lub gniazd USB, a tylko to jest gwarantem długiej, bezawaryjnej i komfortowej pracy.

Musimy pamiętać o tym, że im mniejszy rozmiarowo notebook, tym mniejsza waga, ale i znacznie wydajniejsza praca akumulatora. Dlatego też, koniecznym jest odpowiedzenie sobie na pytanie w jakich warunkach notebook będzie pracował i jakiej wydajności oczekujemy. Czy chłodzenie w warunkach trudnych np. przetrwa? Czy klawiatura wytrzyma te warunki? Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani graniem na notebooku, to bez problemu możemy wybrać zintegrowaną kartę graficzną, która jest sporo tańsza i potrzebuje mniej energii do pracy.

Ostatnią istotną sprawą przy wyborze notebooka jest jego rozbudowa w przyszłości. Czy da się zmienić dysak, dołożyć ram lub zmienić kartę graficzną. Dlatego ofertujemy naszym klientom fachowość, wiedzę i doświadczenie przy wyborze odpowiedniego modelu.

Kiedy dokonają już Państwo odpowiedniego wyboru, my nieodpłatnie skonfigurujemy całego notebooka oraz zainstalowany system, tak aby w pełni wykorzystać zakupiony sprzęt.

Do każdego zakupionego notebooka, na życzenie klienta, możemy bezpłatnie zainstalować program antywirusowy Biddefendera lub Kasperky wersję testową, później u nas można dokupic licencję na rok, dwa lata. Aby sprawdzić cenę i dostępność wybranych produktów wystarczy się z nami skontaktować.


Nasi pracownicy sprawdzą dostępność oraz cenę, a przy okazji odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.


USŁUGI INFORMATYCZNE


Posiadając bogate zaplecze sprzętowe i dostęp do sprzętu komputerowego, jak i wyszkoloną kadrę, oferujemy Państwu nasze usługi komputerowe w zakresie niezależnego doradztwa komputerowego, serwisu, konfiguracji sprzętu klienta, jak i powierzenie nam opieki nad pracowniami komputerowymi w firmach, szkołach i innych instytucjach pożytku publicznego.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm oraz instytucji publicznych na zasadach jednorazowego świadczenia usług, jak i w formie ciągłej, długoterminowej opieki nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem. Każdemu klientowi zaoferujemy cenę kilkuprocentową niższą w stosunku do konkurencji.

Usługi serwisowe możemy wykonać zarówno w wskazanym miejscu u klienta, jak i po przetransportowaniu sprzętu do naszej wyspecjalizowanej pracowni serwisowej. W przeciwieństwie do innych firm, my słuchamy naszych klientów i szanujemy czas. Wiadmość sms ze zgłoszeniem o awarii znajdzie u nas odpowiedź i szybka reakcję.

Nasze usługi serwisowe mogą obejmować m.in.: obsługę i konfigurację sieci komputerowej, serwis sprzętu komputerowego, konserwację stanowisk komputerowych, optymalizację i konfigurację, jak i ponowną instalację systemów komputerowych oraz programów antywirusowych. Dodatkowo możemy wykonać szereg drobnych usług konfiguracyjnych pod konkretne organizacje, np. blokowanie stron internetowych tj. facebook.pl czy nk.pl w szkolnych pracowniach komputerowych czy stanowiskach pracy.

Firma NANOSERWIS posiada certyfikat Fujitsu Siemens na obsługe komputerów Uzyskanie tego certyfikatu dowodzi posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do zapewniania Klientom wysokiej jakości usług i wyróżnia się na tle konkurencji.


NANOSERWIS bierze czynny udział w programie EDU Partner realizowanym przez dystrybutora IT Incom. Członkowie programu zostali przeszkoleni z najnowszych rozwiązań dedykowanych szkołom, m.in. do zarządzania klasą i najefektywniejszego prowadzenia lekcji.

Jako firma oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę firm oraz instytucji publicznych na zasadach jednorazowego świadczenia usług, jak i w formie ciągłej, długoterminowej opieki nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem. Każdemu klientowi zostanie zaoferowana cena kilkunastoprocentową niższa w stosunku do konkurencji!

Aby uzyskać odpowiedź na wszelkie niejasności i poznać ceny poszczególnych usług wystarczy się z nami skontaktować.

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.


Tuning i Modding Komputerowy


Podkręcanie (ang. Overclocking), czyli zwiększanie taktowania procesorów oraz kart graficznych to jedno z podstawowych zajęć entuzjastów komputerowych. Prowadzi ono do zdecydowanego wzrostu wydajności sprzętu przy praktycznie zerowym wkładzie środków. Wraz z coraz to większą popularnością, także producenci sprzętu zaczęli wspierać entuzjastów w biciu kolejnych rekordów wydajności. Overclocking urósł do rangi konkurencji sportowej, w której do chłodzenia zawodnicy używają substancji takich jak suchy lód czy ciekły azot.

Aktualnie topowi producenci, tacy jak ASUS, wydają specjalne wersje płyt głównych przeznaczone właśnie do pokręcania, są to produkty wysokiej klasy, które pozwalają na osiągnięcie światowych wyników. Nie mniej, do podkręcania nie trzeba sprzętu z najwyższej półki aby zwiększyć wydajność posiadanego sprzętu. Tym sposobem możliwe jest uzyskanie wydajności oferowanej przez najwyższej klasy sprzęt, na komponentach atrakcyjniejszych cenowo dla szerszego grona użytkowników. Firma NANOSERWIS zajmuje się doradztwem, a także przeprowadza proces overclockingu dla klientów, którzy chcą od razu po zakupie cieszyć się najwyższą możliwą wydajnością posiadanego przez nich sprzętu. Oczywiście wszystko musi mieć podejście dość rozsądkowe.

Dzięki współpracy firmy NANOSERWIS z wieloma wyspecjalizowanymi dystrybutorami chłodzenia sprzętu komputerowego, w ofercie znajduje się pełna gama produktów zarówno tradycyjnych, jak i zaawansowanych, takich jak chłodzenie cieczą.

NANOSERWIS jako jedyna firma w Lublińcu i okolicy zajmuje się budową układów chłodzenia cieczą. Watercooling czyli chłodzenie wodne, od lat związane było z overclockingiem. Układy chłodzenia wodnego przewyższają tradycyjne chłodzenie powietrzem w kategorii wydajności i kultury pracy.

Dzięki zastosowaniu jako medium chłodzącego cieczy, możliwe jest zwiększenie odprowadzania ciepła z układów obliczeniowych, co pozwala na zwiększenie ich taktowania i wydajności.
Kolejną cechą układów chłodzenia cieczą jest możliwość chłodzenia nie tylko procesora. Producenci bloków wodnych oferują prócz bloków przeznaczonych do chłodzenia procesorów, także bloki dla kart graficznych, płyt głównych czy pamięci RAM. Wszystkie te produkty mają zapewnić jak najlepsze chłodzenie podzespołów przy minimalnym hałasie.

Firma NANOSERWIS wraz z wykwalifikowaną kadrą posiada doświadczenie w projektowaniu, budowie, eksploatacji i konserwacji układów chłodzenia cieczą.
Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
..................209 zł ...........................................................328 zł..........................................................450 zł


cena: 328 zł Producent: COOLERMASTER, CHŁODZENIE WODNE COOLER MASTER NEPTON 120XL
Gniazdo procesora:
Socket-2011; Socket-1366; Socket-1156; Socket-1155; Socket-1150; Socket-775; Socket-FM2 (904); Socket-FM1 (905); Socket-AM3+ (938); Socket-AM3 (938); Socket-AM2+ (940); Socket-AM2 (940) Typ łożyska: ślizgowe (sleeve bearing) Poziom hałasu: 6.5 dB(A) Wymiary [G x S x W]: 150x119x38
Informacje dodatkowe:
Specjalnie zaprojektowany układ łożyska pompki dwukrotnie mniejsze drgania;
przy pracy, przepływ cieczy na poziomie 120L/h oraz żywotności 70 000 godzi;
Miedziana podstawa z mikro-kanałami posiadająca 32 000mm2 ;
powierzchni żeber oraz 3500mm2 podstawy.;
Rurki FEP nie łamią się w zagięciach pozwalając tym;
samym na swobodny przepływ cieczy;
Wentylator Silencio FP 120 nowoczesna konstrukcja o specjalnej;
budowie łopatek oraz udoskonalonej konstrukcji łożyska cicha;
praca o jeszcze dłuższej żywotności.;
Pompka: 75 x 69.7 x 49.1 mm; Radiator: 150 x 119 x 38 mm; Wentylator:120 x 120 x 25 mm; Poziom hałasu: 6,50 - 27,00 dBA
cena: 450 zł Producent: CHŁODZENIE, WODNE COOLER MASTER NEPTON 240M
Gniazdo procesora:
Socket-2011; Socket-1366; Socket-1156; Socket-1155; Socket-1150; Socket-775; Socket-FM2 (904); Socket-FM1 (905); Socket-AM3+ (938); Socket-AM3 (938); Socket-AM2+ (940); Socket-AM2 (940)
Typ łożyska: FDB (Fluid Dynamic Bearing) Poziom hałasu: 6.5 dB(A) Wymiary [G x S x W] 274x27x119
Informacje dodatkowe
Układ fabrycznie wypełniony cieczą oraz przetestowany - nie potrzeba;
ingerencji oraz konserwacji ze strony użytkownika;
Pompka zaprojektowana przez inżynierów Cooler Master gwarantuje;
lepszy przepływ cieczy oraz ogólną wydajność;
Powiększony rozmiar chłodnicy oraz rurek pozwoli na lepsze ;
odprowadzanie ciepła;
Specjalna konstrukcja wentylatorów jak i nowoczesne łożyska;
zwiększą przepływ powietrza;
unikalna dioda LED na pompce;
Napięcie znamionowe: 12,00 VDC;
Prędkość obrotowa: 800,00 - 2 400,00 RPM;
Moc: 4,80 W; Przepływ powietrza: 16,50 - 76,00 CFM; Ciśnienie statyczne: 4,80 InchH2O; Poziom hałasu: 6,50 - 27,00 dBA; Złącza 4-PIN
cena: 209 zł Producent COOLERMASTER CHŁODZENIE WODNE COOLER MASTER SEIDON 120V V2
Gniazdo procesora:
Socket-2011; Socket-1366; Socket-1156; Socket-1155; Socket-1150; Socket-775; Socket-FM2 (904); Socket-FM1 (905); Socket-AM3+ (938); Socket-AM3 (938); Socket-AM2+ (940); Socket-AM2 (940) Typ łożyska: ślizgowe (sleeve bearing) Informacje dodatkowe:
Uzupełniony cieczą, zmontowany a następnie przetestowany pod;
kątem ciśnienia już na etapie produkcyjnym;
Wydajna pompka oraz konstrukcja bloku wodnego zapewni świetny;
przepływ cieczy a co za tym idzie wydajność systemu;
Poddane precyzyjnej obróbce maszynowej mikro-kanaliki zwiększą;
powierzchnię kontaktu cieczy z blokiem chłodzącym;
120mm radiator pasuje dosłownie do większości obudów;
Wentylator 120mm PWM z szeroką skalą regulacji obrotów;
Niebieska dioda LED;
Uniwersalny bez narzędziowy system montażu umożliwi instalację na;
wszystkich typach gniazd Intel oraz AMD;
w tym najnowsze gniazda Intel LGA 1150 oraz AMD AM3;
Wymiary radiatora: 154x119x27 mm; Wymiary wentylatora: 120x120x25 mm; Wymiary Pompki: 62x62x36,4; Materiał(radiator): Aluminium; Prędkość obrotów wentylatora: 800-2400 RPM ± 10%; Przepływ powietrza: 16,5 - 76 CFM ± 10%; Ciśnienie powietrza: 0,48 - 4,8 mm H20 ± 10%; Żywotność wentylatora: 160 000 h; Podłączenie wentylatora: 4-pinowe; Głośność pompki: <23dBA